Aktualności 2023

PKG2022 wydarzeniem roku Orłów Wprostu

Poznański Kongres Gospodarczy został laureatem tegorocznej nagrody specjalnej Orłów Wprostu 2023 woj. wielkopolskiego w kategorii „WYDARZENIE ROKU”.

Gala wręczenia nagród odbyła się 28 kwietnia w Hotelu Sheraton w Poznaniu. Nagrodę w imieniu Instytutu Poznańskiego odebrał Jan Zujewicz – Fundator Fundacji.

Jak można przeczytać na stronie orly.wprost.pl: „Orły „Wprost” to nagroda dla tych, którzy wnoszą szczególny wkład w rozwój gospodarki, regionu oraz kraju. Którzy na co dzień dbają o Rzeczpospolitą nie tylko w wielkich dziełach i czynach, ale w drobnych z pozoru decyzjach i działaniach, które w codziennych zmaganiach tworzą kształt dzisiejszej Polski.

Symbolem wyróżnienia jest statuetka z symbolem Orła Białego. Jest to nawiązanie do wyjątkowego wyróżnienia, które otrzymał wydawca „Wprost”, Michał Maciej Lisiecki, od Instytutu im. Prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego za to, iż w codziennej działalności dowiódł, że prowadząc biznes, można nieść biało-czerwoną flagę wysoko, być patriotą i działać na rzecz Polski.”

Cieszymy się ogromnie z tego wyróżnienia. Docenienie naszej pracy dodaje nam sił, by tegoroczny Poznański Kongres Gospodarczy 2023 był jeszcze lepszym wydarzeniem.

Fot. Piotr Woźniakiewicz, Jan Zujewicz