Krzysztof Gorecki Prelegent
Krzysztof Gorecki

Przedsiębiorca z wieloletnim doświadczeniem w marketingu, zarówno po stronie agencyjnej jak i klienckiej. Założyciel i CEO, obecnie 30-osobowej agencji marketingowej inmarketing digital agency. Bycie przedsiębiorcą w połączeniu z wiedzą merytoryczną sprawia, że jak mało kto wie, co jest ważne, co się kalkuluje i jak ustalić priorytety w celu rozwoju firmy. Zwolennik data driven marketingu i growth hackingu.

Swoją wiedzą dzieli się jako wykładowca studiow podyplomowych, trener i konsultant.

Aktywnie udziela się jako członek w instytucjach wspierających biznes, jak np. Wielkopolski Związek Pracodawców Lewiatan, Rada Biznesu na Uniwersytecie Ekonomicznym czy Rada Konsultacyjna przy Rzeczniku Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Z sukcesami realizował współprace w wielu branżach, m.in. budowlanej, deweloperskiej, prawno-podatkowej, e-commerce czy szkoleniowo-edukacyjnej. Absolwent Komunikacji w Biznesie na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Członek Polskiego Naukowego Towarzystwa Marketingu.

Pasjonat marketingu, nowych technologii, piłkarskiej ligi angielskiej oraz podróży. Szczęśliwy mąż i ojciec dwójki dzieci.

Do rozpoczęcie kongresu pozostało 6 dni
Rejestracja