Michał Kaczmarz Prelegent
Michał Kaczmarz

Specjalista ds. gastronomii, hotelarz z pasją i doświadczeniem. Absolwent Wyższej Szkoły Zarządzania Hotelarstwem i Gastronomią. Doświadczenie zawodowe zdobywałem w kraju i za granicą, głównie na Wyspach Brytyjskich. Przez ostatnie 15 lat pracowałem w wielu różnych hotelach i restauracjach. Umiejętności zdobywałem w małych luksusowych hotelach, średniej wielkości hotelach prywatnych oraz ośrodkach wypoczynkowych. W swoim dorobku zawodowym pracowałem nad najlepszymi standardami procedur operacyjnych w Rezidor Hotels Group, Marriott, Accor. Miałem doświadczenie w przygotowaniu hotelu do procedur otwarcia, miękkich otwarć i procesów przejściowych kategoryzacji.

Gastronomia i hotelarstwo to moja pasja i sposób na życie. Moją pracę cechuje ogromna dbałość o szczegóły, pasja do tworzenia doskonałych produktów, życzliwość i ogromna chęć pracy z ludźmi.

Dzięki niezwykłemu zaangażowaniu i poświęceniu, zgromadzonemu bagażowi doświadczeń oraz stale poszerzanej wiedzy merytorycznej i pasji do branży buduje wyjątkową motywację do dalszego rozwoju i działania.