Michał Kibil Prelegent
Michał Kibil

Michał Kibil jest współzałożycielem i Starszym Wspólnikiem w kancelarii DGTL Kibil Piecuch i Wspólnicy S.K.A. oraz co-founderem inicjatywy 7/4/3.

Przed otwarciem kancelarii DGTL oraz zawiązaniem inicjatywy zdobywał doświadczenie w kancelariach indywidualnych, prowadził warszawski oddział kilkudziesięcioosobowej kancelarii, jak i był szefem jednej z praktyk w dwóch kancelariach o zasięgu międzynarodowym. Jest specjalistą z zakresu HR, ochrony danych osobowych oraz prawnych aspektów IT. Michał doradza oraz szkoli we wszelkich kwestiach związanych z szeroko pojętą tematyką zatrudniania pracowników, prawa autorskiego, ochrony danych osobowych oraz prawa nowych technologii. Jest szczególnie zainteresowany wpływem transformacji cyfrowej na obszar zatrudniania pracowników. Studiował prawo na Uniwersytecie Warszawskim, gdzie kończył także podyplomowe studium prawa pracy.

Michał jest adwokatem wpisanym na listę Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie, gdzie od 2019 r. szkoli także aplikantów adwokackich m.in. w obszarze HR oraz wykorzystywania nowych technologii.