Strefa VIP

W ramach tegorocznej edycji PKG tworzymy nową, zamkniętą Strefę VIP na terenie Kongresu. To dokonała okazja do networkingu, nawiązania relacji biznesowych i spędzenia czasu w wyjątkowej atmosferze.

To ponad 200 m kw. przestrzeni, na której znajdzie się miejsce do kuluarowych rozmów, nawiązywania relacji biznesowych, a także pracy w ciszy, z dala od kongresowego zgiełku. Dla wszystkich gości VIP zapewniony będzie także wykwintny catering, w tym ciepłe i zimne napoje, finger food, przekąski słone i słodkie, a także lunch.

Goście VIP zostaną także zaproszeni do uczestnictwa w wieczornym bankiecie PKG 28 września, który odbędzie się w kamienicy Młyńska 12. To wydarzenie będzie połączone z 5. urodzinami Instytutu Poznańskiego i rozdaniem Nagród PKG 2023. Ten wieczór będzie wypełniony wyjątkową atmosferą i niezapomnianymi przeżyciami.

Zakup biletów do Strefy VIP pod tym linkiem.

 

Cena wstępu do Strefy VIP Poznańskiego Kongresu Gospodarczego rośnie z czasem, dlatego warto zarejestrować się już dziś. Kliknij tutaj.

Do 14 sierpnia – 449 zł
Od 15 sierpnia do 10 września – 799 zł
Od 11 do 25 września – 1199 zł

Możliwe jest uzyskanie faktury VAT.

Co otrzymujesz dzięki biletowi do Strefy VIP:

  • dostęp do wydzielonej Strefy VIP podczas PKG 2023 – ponad 200 m kw. powierzchni,
  • bezpośredni dostęp do najważniejszych gości Kongresu – biznesmenów, polityków, decydentów, członków zarządu, menedżerów i wielu innych,
  • szanse na pozyskanie nowych klientów, partnerów, dostawców, inwestorów lub podwykonawców,
  • możliwość wymiany wiedzy i doświadczeń pomiędzy przedsiębiorcami (sprawdzone rozwiązania i przepracowane case study)
  • całodzienny catering w postaci ciepłych i zimnych napoi, finger food, przekąsek słonych i słodkich, a także lunchu w każdym dniu trwania Kongresu,
  • wstęp na bankiet wieczorny 28 września (w kamienicy Młyńska 12 w Poznaniu),
  • udział w gali z okazji 5-lecia Instytutu Poznańskiego połączonej z rozdaniem nagród PKG 2023,
  • możliwość osobistego spotkania Gościa Specjalnego PKG 2023 – Agnieszki Radwańskiej podczas wieczornego bankietu.

Wieczorny bankiet PKG 2023

W ramach zaproszenia do Strefy VIP Kongresu otrzymujecie Państwo wstęp na wieczorny bankiet PKG 2023, który odbędzie się w jednej z najbardziej wyjątkowych lokalizacji w sercu Poznaniu – na dziedzińcu kamienicy Młyńska 12. Wyjątkowy klimat odrestaurowanej kamienicy z końca XIX w., która powstała z wielkiej pasji, to idealne miejsce do celebrowania kolejnej edycji PKG.

To także doskonała okazja do świętowania innej wyjątkowej okoliczności: 5. rocznicy powstania Instytutu Poznańskiego, organizatora Kongresu. Podczas wieczornego bankietu PKG 2023 zaprezentujemy dotychczasowy dorobek Instytutu oraz plany na przyszłość. Finalnym elementem wieczornego wydarzenia będzie gala Nagród PKG, które będą wręczane po raz pierwszy w historii. Będzie się działo, więc warto być z nami!

Dowiedz się więcej na temat lokalizacji bankietu: www.mlynska12.pl

Do rozpoczęcie Kongresu pozostało 153 dni
Przeglądasz archiwalną edycje PKG2023.Przejdź do aktualnej edycji