Aktualności

Agnieszka Radwańska gościem Poznańskiego Kongresu Gospodarczego!

Dokładnie miesiąc pozostał do pierwszego dnia największego wydarzenia gospodarczego zachodniej Polski – Poznańskiego Kongresu Gospodarczego. Podczas Kongresu odbędzie się ponad 20 paneli i spotkań na tematy gospodarcze, społeczne, geopolityczne i ekologiczne. Gościem specjalnym Kongresu będzie Agnieszka Radwańska.

Poznański Kongres Gospodarczy odbędzie się w dniach 28-29 września w przestrzeniach Novotel Poznań Centrum. W pierwszej edycji wydarzenia w 2022 roku udział wzięło prawie 1000 uczestników. W tegorocznej edycji Kongresu organizatorzy spodziewają się około 1500 gości.

Zaproszenie do uczestnictwa w wydarzeniu przyjęła Agnieszka Radwańska – wybitna polska tenisistka, finalistka Wimbledonu, bizneswoman, żona i mama. Radwańska jest świetnym przykładem sportsmenki, która po zakończeniu fantastycznej kariery sportowej, bardzo dobrze odnalazła się w nowej dla siebie rzeczywistości i realizuje się w biznesie, godząc to z bardzo wymagającą rolą mamy – mówi Jan Zujewicz z Instytutu Poznańskiego, organizatora Kongresu. W trakcie Kongresu odbędzie się spotkanie z tenisistką. Organizatorom zależy, aby ta rozmowa z jedną z najlepszych sportsmenek w historii Polski, stanowiła źródło inspiracji dla uczestników Kongresu. Będzie to świetne dopełnienie programu wydarzenia.

Czego jeszcze możemy spodziewać się w programie Poznańskiego Kongresu Gospodarczego? Tematyka Kongresu jest bardzo szeroka i na pewno każdy zainteresowany bieżącymi sprawami znajdzie coś dla siebie. W programie przewidziano ciekawe panele dyskusyjne np. “Kolej na kolej. Rozwój transportu szynowego w Polsce i Europie Środkowo – Wschodniej”, “Ucieczka w przód czy donikąd? Najnowsze technologie i ich aplikacja w gospodarce” czy “Logistyka i infrastruktura jako kręgosłup sprawnego państwa – najważniejsze szanse i wyzwania branży TSL”. W najbliższym czasie będziemy ogłaszać pierwszych panelistów. Jesteśmy bardzo podekscytowani, ponieważ udało nam się zaprosić do Poznania grono wybitnych ekspertów, więc panele dyskusyjne i spotkania zapowiadają się naprawdę ciekawie – mówi Kevin Nowacki, prezes Instytutu Poznańskiego.

Poznański Kongres Gospodarczy jest wydarzeniem bezpłatnym. Aby wziąć w nim udział należy się jedynie zarejestrować na stronie Kongresu: https://pkg2023.konfeo.com.

Program wydarzenia jest cały czas aktualizowany i dostępny pod adresem: https://kongres.poznanski.org/pkg2023/program/.

W tym roku organizatorzy przygotowali także Strefę VIP. Więcej informacji o Strefie oraz rejestracja dostępna jest pod adresem: www.kongres.poznanski.org/strefavip.

Do rozpoczęcie kongresu pozostało 204 dni
Przeglądasz archiwalną edycje PKG2023.Przejdź do aktualnej edycji