Aktualności

Dwa miesiące do Poznańskiego Kongresu Gospodarczego!

Dokładnie za dwa miesiące rozpocznie się Poznański Kongres Gospodarczy. To, bezprecedensowe wydarzenie, które łączy w sobie dyskusje o przyszłości Poznania, Wielkopolski, Polski w ujęciu gospodarczym, ekologicznym, technologicznym, a nawet geopolitycznym.

 

Wydarzenie odbędzie się w dniach 28-29 września w przestrzeniach Novotel Centrum Poznań i zgromadzi 150 panelistów w ramach ponad 20 paneli dyskusyjnych i debat. Organizatorzy spodziewają się ok. 1500 uczestników.

 

W programie II edycji Kongresu będzie można znaleźć panele dotyczące całego spektrum najważniejszych tematów dla polskiego społeczeństwa i gospodarki. Należą do nich m.in. takie debaty, jak: “Energetyczna przyszłość Polski. Co zapewni nam bezpieczeństwo i nowoczesność?”, “Gospodarka i sprawy globalne. Wyzwania stojące przed Polską, Europą i światem.” czy “Polska – Anglia – Ukraina. Nowy sojusz w czasach niepokoju.”. Część paneli odbędzie się w j. angielskim.

Jesteśmy bardzo podekscytowani, że możemy zaprosić Państwa na drugą edycję Poznańskiego Kongresu Gospodarczego – mówi Jan Zujewicz z Instytutu Poznańskiego, organizatora Kongresu – Pierwsza edycja w zeszłym roku pokazała, że takie wydarzenie jest w Poznaniu potrzebne – wzięło w nim udział ponad 1000 uczestników. Już niedługo uchylimy rąbka tajemnicy i przedstawimy pierwszych panelistów dodaje Zujewicz.

Do rozpoczęcie kongresu pozostało 204 dni
Przeglądasz archiwalną edycje PKG2023.Przejdź do aktualnej edycji