Aktualności

Inwestowanie w czasach niepewności

W ramach Poznańskiego Kongresu Gospodarczego 2023 Fundacja GPW przygotowała warsztaty pt.: „7 rzeczy, które powinien wiedzieć początkujący inwestor”. Poprowadzi je  Tomasz Jaroszek – autor bloga Doradca TV .

Zostaną one zorganizowane w czwartek 28 września w godzinach 16:30-17:00 na terenie Kongresu. Ponadto  odbędzie się panel dyskusyjny „Wspinaczka po ścianie strachu, czyli na jakie scenariusze inwestycyjne musimy być gotowi pod koniec tego roku”.

Warsztaty wraz z dyskusją kierowane są do aktualnych i potencjalnych inwestorów giełdowych, studentów i kół naukowych oraz wszystkich zainteresowanych problematyką rynku kapitałowego, inwestowania i oszczędzania długoterminowego.

Celem przedsięwzięcia jest przede wszystkim edukacja w zakresie inwestowania wynikająca z faktu, że inwestowanie w obecnych czasach stanowi wyzwanie dla inwestorów indywidualnych. Wymaga wiedzy o instrumentach finansowych, odwagi w podejmowaniu decyzji oraz umiejętności oceny ryzyka adekwatnego do sytuacji gospodarczej i geopolitycznej.

W celu uczestnictwa konieczna jest rejestracja na Kongres, połączona z rejestracją na warsztaty, która dostępna jest na stronie: https://warsztaty-pkg2023.konfeo.com/.

Do rozpoczęcie kongresu pozostało 204 dni
Przeglądasz archiwalną edycje PKG2023.Przejdź do aktualnej edycji