Aktualności
Główna scena PKG 2022

Ogłaszamy termin PKG 2024!

W tym roku to będzie już III edycja największej imprezy gospodarczej zachodniej Polski. Poznański Kongres Gospodarczy 2024 odbędzie się dokładnie za 7 miesięcy, w dniach 14-15 listopada 2024 r.

Dotychczasowe dwie edycje Poznańskiego Kongresu Gospodarczego zgromadziły łącznie ponad 2500 uczestników. To jedno z największych wydarzeń w Poznaniu, które skupia się na najważniejszych wyzwaniach stojących przed naszym miastem, regionem, krajem, kontynentem i krajem. Kongres jest wydarzeniem bezpłatnym – każdy może wziąć w nim udział. Nie inaczej będzie w tym roku.

Ogłaszamy termin PKG 2024
Ogłaszamy termin PKG 2024

Cieszy nas, że inicjatywa Poznańskiego Kongresu Gospodarczego cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Od kilku miesięcy dostajemy pytania kiedy odbędzie się kolejna edycja – mówi Jan Zujewicz, inicjator PKG. – Dziś już możemy oficjalnie ogłosić, że nastąpi to za dokładnie 7 miesięcy. Zachęcamy żeby zapisać ten termin w kalendarzach i podać dalej!

W tym roku organizatorzy planują Kongres z jeszcze większym rozmachem. Instytut Poznański spodziewa się ponad 1700 uczestników, którzy wezmą udział w ponad 40 panelach i elementach programu. W Kongresie weźmie udział ok. 170 panelistów, którzy zapewnią merytoryczny poziom wydarzenia.

Panel rozpoczynający PKG 2023
Panel rozpoczynający PKG 2023

Kongres w 2024 roku zapowiada się jeszcze bardziej spektakularnie niż zeszłoroczna edycja. Przygotujemy więcej niezwykłych i ciekawych paneli dyskusyjnych, a także umożliwimy nawiązanie cennych relacji biznesowych. Będzie też więcej wątków międzynarodowych – mówi Kevin Nowacki, prezes Instytutu Poznańskiego.

Panel "Jaka Polska po 2023 roku?" podczas II edycji Kongresu
Panel „Jaka Polska po 2023 roku?” podczas II edycji Kongresu

Wstęp na Kongres będzie niezmiennie darmowy. Wkrótce kolejne informacje o #PKG2024 – śledźcie nasze media społecznościowe i stronę Kongresu. Stay tuned! 👊

Do rozpoczęcie kongresu pozostało 174 dni