Wolontariat

Już w listopadzie odbędzie się trzecia edycja Poznańskiego Kongresu Gospodarczego. To wspaniała okazja do wysłuchania wielu merytorycznych paneli, ale również do nawiązania kontaktów z ludźmi biznesu, gospodarki czy polityki. PKG 2024 to największe bezpłatne wydarzenie ekonomiczne w regionie. Jak już wiemy z poprzednich edycji – nie byłoby ono możliwe bez zaangażowania niezastąpionych Wolontariuszy! Ogłaszamy zatem nabór do wolontariatu przy tegorocznej edycji Kongresu.

Potrzebujemy wsparcia w następujących obszarach: promocji i działania w mediach społecznościowych, logistyki i organizacji technicznej, programowym i obsługi panelistów, rejestracji i obsługi uczestników, obsługi VIP, obsługi międzynarodowej, a także obsługi nagłych i bieżących potrzeb w trakcie trwania wydarzenia. Wolontariuszom oferujemy m.in.:

  • Pełne wyżywienie podczas Kongresu
  • Ubezpieczenie na czas trwania Kongresu
  • Kongresowe koszulki i gadżety
  • Certyfikaty potwierdzające uczestnictwo i zaangażowanie w organizację PKG w języku polskim i angielskim

Wolontariat przy PKG 2024 to nie tylko możliwość zdobycia cennego doświadczenia, ale także szansa na rozwinięcie swoich umiejętności w dynamicznym i inspirującym środowisku. Wolontariusze będą mieli okazję pracować z ekspertami z różnych dziedzin, poznawać tajniki organizacji dużych wydarzeń oraz nawiązywać kontakty, które mogą zaowocować w przyszłości. Wolontariat przy tworzeniu PKG to także niesamowita przygoda, masa wyjątkowych przeżyć oraz wielka dawka pozytywnych emocji. Nie czekaj i przeżyj to z nami!

Jeśli jesteś zainteresowany/a wzięciem udziału w wolontariacie podczas PKG 2024, wypełnij formularz poniżej.

Kontakt: Anna Kuleszewicz-Toborek, koordynator Wolontariatu
(tel. 880 602 849, e-mail: anna.kuleszewicz@poznanski.org)

Do rozpoczęcie Kongresu pozostało 116 dni