Dziękujemy!

Poznański Kongres Gospodarczy

Dziękujemy!
28-29 września 2023
Novotel Poznań Centrum
Dziękujemy za wspólne dwa dni wymiany myśli i dyskusji. Do zobaczenia w 2024!
Agnieszka Radwańska

Poznański Kongres Gospodarczy

Agnieszka Radwańska
28 września 2023
Novotel Poznań Centrum
Agnieszka Radwańska była gościem specjalnym tegorocznego Poznańskiego Kongresu Gospodarczego. Zachęcamy do obejrzenia tego spotkania.
Poznańska debata wyborcza

Poznański Kongres Gospodarczy

Poznańska debata wyborcza
28 września 2023
Novotel Poznań Centrum
W czasie PKG 2023 o Polsce po 2023 roku dyskutowali kandydaci pierwszych miejsc list wyborczych do Sejmu RP okręgu poznańskiego.

O Kongresie

Poznański Kongres Gospodarczy to największa bezpłatna impreza gospodarcza zachodniej Polski, która odbywa się corocznie i przyciąga tysiące uczestników z różnych sektorów gospodarki. Jest to niezwykle istotne wydarzenie, które stanowi platformę wymiany wiedzy, doświadczeń i nowych pomysłów dla przedstawicieli biznesu, ekonomistów, urzędników administracyjnych, samorządowców oraz polityków nie tylko z regionu, ale również z całego kraju.

Kongres oferuje niezwykle bogaty program, wypełniony wielotematycznymi debatami, panelami dyskusyjnymi oraz spotkaniami, które umożliwiają uczestnikom pogłębianie swojej wiedzy i rozwoju zawodowego. Czołowi eksperci i praktycy z różnych dziedzin prezentują najnowsze trendy, analizy rynkowe, strategie biznesowe oraz case study, które mogą być inspiracją dla wszystkich zainteresowanych rozwojem gospodarczym.

Jak było w 2023 roku?
30+
Paneli dyskusyjnych i spotkań
1400+
Uczestników
150
Panelistów
70
Partnerów #PKG2023

Organizator Kongresu

Instytut Poznański to dynamicznie rozwijający się think tank zajmujący się sprawami miejskimi, samorządowymi, społecznymi i międzynarodowymi.

Naszą misją jest wspieranie rozwoju społeczeństwa obywatelskiego i wzmacnianie oddolnej aktywności społecznej obywateli. Naszym pierwszym miejscem działalności jest Poznań, ale perspektywa sięga daleko poza jego granice.

Jak wyglądała poprzednia edycja?
Przeglądasz archiwalną edycje PKG2023.Przejdź do aktualnej edycji