Aktualności

PKG2022 wydarzeniem roku Orłów Wprostu

Poznański Kongres Gospodarczy został laureatem tegorocznej nagrody specjalnej Orłów Wprostu 2023 woj. wielkopolskiego w kategorii „WYDARZENIE ROKU”.

Gala wręczenia nagród odbyła się 28 kwietnia w Hotelu Sheraton w Poznaniu. Nagrodę w imieniu Instytutu Poznańskiego odebrał Jan Zujewicz – Fundator Fundacji.

Jak można przeczytać na stronie orly.wprost.pl: „Orły „Wprost” to nagroda dla tych, którzy wnoszą szczególny wkład w rozwój gospodarki, regionu oraz kraju. Którzy na co dzień dbają o Rzeczpospolitą nie tylko w wielkich dziełach i czynach, ale w drobnych z pozoru decyzjach i działaniach, które w codziennych zmaganiach tworzą kształt dzisiejszej Polski.

Symbolem wyróżnienia jest statuetka z symbolem Orła Białego. Jest to nawiązanie do wyjątkowego wyróżnienia, które otrzymał wydawca „Wprost”, Michał Maciej Lisiecki, od Instytutu im. Prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego za to, iż w codziennej działalności dowiódł, że prowadząc biznes, można nieść biało-czerwoną flagę wysoko, być patriotą i działać na rzecz Polski.”

Cieszymy się ogromnie z tego wyróżnienia. Docenienie naszej pracy dodaje nam sił, by tegoroczny Poznański Kongres Gospodarczy 2023 był jeszcze lepszym wydarzeniem.

Fot. Piotr Woźniakiewicz, Jan Zujewicz

Do rozpoczęcie kongresu pozostało 204 dni
Przeglądasz archiwalną edycje PKG2023.Przejdź do aktualnej edycji