Aktualności

Termin PKG 2023

Zeszłoroczny Poznański Kongres Gospodarczy był miejscem wymiany myśli i idei, spotkań, networkingu i powstawania nowych pomysłów. Wydarzenie odbiło się szerokim echem w Wielkopolsce i Polsce. Chcemy kontynuować ideę Poznańskiego Kongresu Gospodarczego, dlatego miło nam poinformować, że tegoroczna, druga edycja PKG odbędzie się w dniach:

28-29 września 2023 roku

czyli dokładnie za pół roku. W zeszłym roku w PKG wzięło udział ponad 900 uczestników. Odbyło się 26 paneli, w których wystąpiło 121 panelistów ze świata gospodarki, sportu, kultury czy polityki. Prawie 90% uczestników deklaruje swoją obecność w kolejnej, tegorocznej edycji Kongresu. Jesteśmy przekonani, że dobre opinie zachęcą kolejnych znamienitych gości do przyjazdu, uczestnictwa w panelach dyskusyjnych i rozmowach kuluarowych.

Zeszłoroczna edycja Kongresu przerosła nasze oczekiwania – mówi Jan Zujewicz, inicjator Poznańskiego Kongresu Gospodarczego. – Spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem wielu środowisk, dzięki czemu na PKG mogliśmy poznać wiele różnorodnych poglądów, koncepcji czy idei. Jestem pewien, że kolejna odsłona Kongresu 2023 stanie się jeszcze bardziej spektakularną areną pluralistycznej debaty o Polsce i świecie.

Poznański Kongres Gospodarczy to wyjątkowe dla zachodniej części Polski wydarzenie zrzeszające przedstawicieli sektora prywatnego i publicznego, ze świata gospodarki, kultury, sportu i polityki. W tym roku planowane są dyskusje dotyczące m.in. logistyki, geopolityki, dekoncentracji administracji publicznej, bezpieczeństwa energetycznego, cyberbezpieczeństwa, zrównoważonego rozwoju i zielonych technologii, a także – co bardzo ważne w kontekście miejsca Kongresu – promocji marki Poznania.

Wstępne szacunki wskazują, że na Kongresie pojawi się ok. 1500 uczestników. W ciągu dwóch dni wysłuchają oni kilkudziesięciu paneli, w których weźmie udział ok. 150 panelistów. Co ważne, wstęp na Kongres będzie bezpłatny. Wymagana będzie rejestracja online, która rozpocznie się w ciągu kilku tygodni.

Już w najbliższym czasie będziemy przekazywać kolejne informacje na temat tegorocznego PKG – lokalizację, prelegentów, gości i wiele innych.

Do rozpoczęcie kongresu pozostało 204 dni
Przeglądasz archiwalną edycje PKG2023.Przejdź do aktualnej edycji