Aktualności

Czym zaskoczy Cię PKG 2024. Zobacz nowości na Kongresie

Kolejna edycja Poznańskiego Kongresu Gospodarczego zbliża się wielkimi krokami. Co roku organizatorzy rozbudowują wydarzenie, dodając kolejne elementy do kongresową przestrzeń i program o nowe elementy. Co nowego czeka uczestników w tym roku?

Na PKG 2024 pojawią się nowe elementy:

  • rozbudowany program międzynarodowy – na tegorocznej edycji Kongresu pojawi się szereg Panelistów spoza Polski; w programie pojawi się więcej elementów dotyczących spraw regionalnych, europejskich i globalnych,
  • Scena Inspiracji – specjalnie przygotowana przestrzeń, na której będą mogły zaprezentować się osoby, podmioty i organizacje z przełomowym pomysłem lub zaprezentować swoje dokonania; wszystko po to, żeby zainspirować!
  • Strefa Networkingu i warsztatów – to nasza odpowiedź dedykowana przedsiębiorcom i tym, którzy na Kongresie szukają przede wszystkim relacji;
  • system on-line – cały Kongres będzie w jednym miejscu, dostępny w kilka kliknięć; szczegóły wkrótce,
  • nowi Partnerzy, Paneliści i elementy programu – jak co roku, Kongres zaskoczy Was nowymi nazwiskami i pozycjami programowymi; i nie będą to tylko panele dyskusyjne – czekajcie na więcej informacji!

Wiemy też, że Kongres zagości w nowym miejscu, w którym do tej pory go nie było.

Szczegóły już wkrótce. Stay tuned!

Do rozpoczęcie Kongresu pozostało 116 dni